EMLAK SEKTÖRÜ
08 HAZİRAN 2007 DOĞAN GAZETECİLİK A.Ş`YE BAĞLI MİLLİYET EMLAK İLE ODALAR VE DERNEKLER İNTERNET ZİRVESİNDE BİR ARAYA GELDİ

Çeşitli illerde faaliyet gösteren 15 Emlak Meslek Odasının İşbirliği yaptığı ve 24 Emlak Meslek Derneğinin üyesi olduğu TEMFED temsilcileri 08-06-2007 Tarihinde Doğan Medya Center’da buluştu.


15 Emlak Meslek Odasının işbirliği yaptığı 24 Emlak Meslek Derneği ve Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu (TEMFED) ile emlak.milliyet.com.tr arasında imzalanan protokol kapsamında Milliyet’in tüm emlak odaları ve dernekleri için ayrı ayrı tasarladığı web siteleri ve bu sitelerle birlikte verilecek olan ücretsiz emlak programının tanıtıldığı toplantıya Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat ERGİN, Doğan Holding İcra Kurulu Üyesi Tijen MERGEN, Milliyet İnternet Emlak Satış Direktörü Ebru KÖKTEN ve İş Geliştirme Direktörü Çiğdem TORAMAN’da katıldı.


Başkanımız H.Ali TAYLAN, internetin her alanda iş yapış şeklini değiştirdiğini, emlak sektörünün de internete taşınarak büyük bir değişim geçireceðini söyledi.


İstanbul ve İzmir dışındaki illerde faaliyet gösteren meslek oda ve derneklerini tekbir emlak sitesi ile ücretsiz olarak internete taşıyacak olan bu anlaşma ile her oda ve derneğe ayrı ayrı web siteleri hazırlandığını ifade eden Başkanımız şunları söyledi;


“Emlak sektöründeki iş anlaşmalarımızı daha da artırmak için işbirlikleri yapmamız gerekiyordu. Milliyet gazetesinin bünyesinde faaliyet gösteren emlak.milliyet.com.tr ile de uzun zamandır yaptığımız görüşmeleri bu protokol ile tamamlamış olduk.


Bu protokol ile üyelerimizi hiçbir sorumluluk altına sokmadan iki yıl süreli bir anlaşma yaptık. Bu şekilde çok daha büyük bir tüketiciye çok daha rahat ulaşabileceğiz” dedi.


Doğan Holding İcra Kurulu Üyesi Tijen MERGEN yaptığı konuşmada, emlak sektörünün son yıllarda çok hızlı gelişim gösterdiğini ve bunun devam etmesini beklediklerini anlatarak, erken seçim sürecinin sektörü biraz durgunlaştırmasına rağmen, yıl sonuna doğru tekrar hareketliliğin başlayacağini söyledi.


Emlak sektörünün gelecekte çok daha fazla büyüyeceğine dikkat çeken MERGEN, “Bu gelişim içinde biz de daha geniş kitlelere ulaşmak için bu ve buna benzer işbirlikleri ile emlak sektörünün genişlemesine katkıda bulunmaya devam edeceğiz dedi”


 
 
 
Sayfa Başı    
Sayfa / Page:    [1]  

 Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü   |   Milli Emlak   |   Sanayi Bakanlığı   |   Ankara Valiliği   |   Parsel Sorgulama   | 
ANKARA EMLAKÇILAR ODASI AKBANK İBAN NO: TR97 0004 6001 1288 8000 0922 19 MALTEPE SB.-- İŞ BANKASI HESAP NO: 4212-844897 MALTEPE ŞUBE ADRES: GMK Bulvarı No:122/11 06570 Maltepe ANKARA   Tel: 90 312 231 87 20-21  90 312 230 18 89   Faks: +90 312 229 59 57     bilgi@atem.org.tr
Ana Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   Web Yönetici girişi E-Posta Yönetici Sayfası E-Posta Powered by pLan-et TechnologypLan-eT İletişim ve Teknoloji Hizmetleri-port724.com