EMLAK SEKTÖRÜ
Tarih:
Son Güncelleme:05/04/2021
24 MART 2021-ETİMESGUT TAPU MÜDÜRÜ...Etimesgut Tapu Müdürü Değerli hemşerim Sn.Leven Tekin'le Tapu İle Belediye arasında rayiç bedelin online alınması çalışmalarını değerlendirdik.

Sistem devreye girene kadar tapu dairesinde Belediye yer verilecektir. Etimesgut Belediye Başkanımıza ve Tapu müdürümüze duyarlı çalışmalarin dan ilgi ve alakalarından dolayı şahsım ve camiamız adına teşekkür ederim.

 

ATEM - ANKARA TÜM EMLAKÇILAR MESLEK ESNAF ODASI 24 MART 2021-ETİMESGUT TAPU MÜDÜRÜ... ATEM - ANKARA TÜM EMLAKÇILAR MESLEK ESNAF ODASI ,24,MART,2021-ETİMESGUT,TAPU,MÜDÜRÜ...,Etimesgut,Tapu,Müdürü,Değerli,hemşerim,SnLeven,Tekin'le,Tapu,İle,Belediye,arasında,rayiç,bedelin,online,alınması,çalışmalarını,değerlendirdik,Sistem,devreye,girene,kadar,tapu,dairesinde,Belediye,yer,verilecektir,Etimesgut,Belediye,Başkanımıza,ve,Tapu,m& ATEM - ANKARA TÜM EMLAKÇILAR MESLEK ESNAF ODASI 24 MART 2021-ETİMESGUT TAPU MÜDÜRÜ... Etimesgut Tapu Müdürü Değerli hemşerim SnLeven Tekin'le Tapu İle Belediye arasında rayiç bedelin online alınması çalışmalarını değerlendirdik Sistem devreye girene kadar tapu dairesinde Belediye yer verilecektir Etimesgut Belediye Başkanımıza ve Tapu m&